БІОГРАФІЯ

ОСВІТА

2014 р. - завершив навчання в Ліцеї міжнародних відносин № 51 із золотою медаллю.


2015 - 2020 рр. - навчався у Великобританії, де спочатку закінчив Bellerbys College, а згодом отримав ступінь бакалавра з міжнародного бізнес менеджменту в Anglia Ruskin University.


З 2020 р. - продовжив навчання у Київському національному університеті будівництва та архітектури, де отримав ступінь магістра з менеджменту та наразі є аспірантом.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

2017 р. - розпочав кар'єру громадського діяча та волонтера зі створення ГО «Інноваційна Україна», в якій зібрав однодумців та реалізував перші соціальні та благодійні проєкти.


2020 - 2021 рр. - був членом ГО «Козацька територіальна оборона», звідки згодом і прийшла ідея створити власний козацький рух.


2020 - 2023 рр. - входив до складу членів Об’єднання громадських формувань України з охорони громадського порядку і державного кордону.


2021 р. - залишив керівну посаду в ГО «Інноваційна Україна» через зміну напрямку діяльності.


2021 - 2024 рр. - входив до складу членів Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.


2021 р. - заснував військово-патріотичну організацію «Козацька гвардія України», в якій його було обрано на посаду Верховного Отамана. Організація та її члени реалізували чимало різноманітних проєктів та наразі приймають участь в допомозі Україні в ході російсько-української війни.


З 2022 р. - доброволець Добровольчого формування № 1 Борщагівської сільської територіальної громади «Петропавлівський», де під час наступальної операції на м. Київ, сприяв його обороні та супроводжував вантажі спеціального призначення.


З 2023 р. - член Національної спілки журналістів України.


З 2024 р. - автор та директор проєкту «Академія розвитку суспільства».

ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

2017 р. - заснував свій перший бізнес-проєкт «HoldGroup24», в який входило декілька брендів з різних галузей діяльності. У 2018 р. проєкт отримав нагороду «Вибір України 2018» від Міжнародної асоціації конгресів та конференцій.


2018 - 2020 рр. - входив до складу членів Ради директорів ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест», де сприяв розробці українських нафтогазових родовищ.


2019 р. - закрив проєкт «HoldGroup24» через зайнятість навчанням та прагнення до кращих фінансових показників.


З 2021 р. - засновник та директор Cossack Capital (ТОВ «Козак Кепітал»).

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

2015 р. - практикант в Управлінні забезпечення міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України.


2016 р. - практикант в Головному управлінні Національної поліції у місті Києві.


2019 р. - менеджер зі збуту в ТОВ «Кузьминецька будівельна кераміка».


2020 р. - провідний спеціаліст Першого відділу досліджень і розслідувань в Північному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.


З 2024 р. - менеджер проєктів в благодійній організації «Благодійний фонд «БГВ».

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Автор наукових статей, зокрема в журналах, рецензованих Scopus.


2021 р. - опубліковано наукову статтю «Аналіз та пропозиції щодо розвитку Української Держави та Нації шляхом втілення Козацької Ідеї» у науково-публіцистичному журналі «Зовнішні Справи». Дана стаття фактично є програмою Козацької гвардії України, яка включає аналітичну роботу з визначення актуальних проблем українського суспільства та держави, а також потенційні шляхи їх вирішення.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Ордени «Покрови Пресвятої Богородиці», «Лицар Хреста Преображення», «Іван Богун» та медаль «Богдан Хмельницький» від громадської організації «Міжнародна оборонно-масова і громадсько-патріотична організація «Козацтво України»


Орден «Лицар Вітчизни» III ступеня від громадської організації «Міжнародне об’єднання громадян «Асамблея ділових кіл»


Медаль «За гідність та патріотизм» від громадської організації «Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна» за представленням командира військової частини А4081


Медаль «За взаємодію» та відзнака «За співдружність» від благодійної організації «Фонд ветеранів військової розвідки»


Архієрейська відзнака «Почесний Хрест» від Переяславсько-Вишневської єпархії Православної церкви України


Відзнака «Командира» від 125 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України


Почесний знак «За співпрацю» від Національної гвардії України


Почесний знак «За активну міжнародну діяльність» від міжнародної громадської організації «Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації»


В рамках діяльності Козацької гвардії України: Почесна грамота від благодійної організації «БФ «Дніпровський», Грамота від громадської організації «Всесвітня асоціація східних змішаних бойових мистецтв», подяки від Командування СТрО ЗСУ, 125, 128, 204 ОБ СТрО ЗСУ, військових частин А1964, А4081, A7301, A7377 ЗСУ, Окремої комендатури охорони і забезпечення ДПСУ, ДФТГ м. Києва «Мрія», ОГФ України ОГП ДК, благодійних організацій «БФ «125», «БФ «Дніпровський», «БФ «Я-Маріуполь» та «МБФ «Разом ми сила».

РАНГИ

Державний службовець IX рангу

КОНТАКТИ
oleksandr.chernysh.ua@gmail.com

ПРИЙМАЛЬНЯ

Україна, 01021, м. Київ,
Кловський узвіз, 7, офіс 70