БІОГРАФІЯ

ОСВІТА

2014 р. - завершив навчання в Ліцеї міжнародних відносин № 51 із золотою медаллю.

2015 - 2020 рр. - навчався у Великобританії, де спочатку закінчив Bellerbys College, а згодом отримав ступінь бакалавра з міжнародного бізнес менеджменту в Anglia Ruskin University.

З 2020 р. - продовжив навчання у Київському національному університеті будівництва та архітектури, де отримав ступінь магістра з менеджменту та наразі є аспірантом.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

2017 р. - розпочав кар'єру громадського діяча та волонтера зі створення ГО «Інноваційна Україна», в якій зібрав однодумців та реалізував перші соціальні та благодійні проєкти.

2020 - 2021 рр. - був членом ГО «Козацька територіальна оборона», звідки згодом і прийшла ідея створити власний козацький рух.

2020 - 2023 рр. - входив до складу членів Об’єднання громадських формувань України з охорони громадського порядку і державного кордону.

2021 р. - залишив керівну посаду в ГО «Інноваційна Україна» через зміну напрямку діяльності.

2021 - 2024 рр. - входив до складу членів Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.

2021 р. - заснував військово-патріотичну організацію «Козацька гвардія України», в якій його було обрано на посаду Верховного Отамана. Організація та її члени реалізували чимало різноманітних проєктів та наразі приймають участь в допомозі Україні в ході російсько-української війни.

З 2022 р. - доброволець Добровольчого формування № 1 Борщагівської сільської територіальної громади «Петропавлівський», де під час наступальної операції на м. Київ, сприяв його обороні та супроводжував вантажі спеціального призначення.

З 2023 р. - член Національної спілки журналістів України.

З 2024 р. - автор та директор Society Development Academy.

ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

2017 р. - заснував свій перший бізнес-проєкт «HoldGroup24», в який входило декілька брендів з різних галузей діяльності.

2018 р. - проєкт «HoldGroup24» отримав нагороду «Вибір України 2018» від Міжнародної асоціації конгресів та конференцій.

2018 - 2020 рр. - входив до складу членів Ради директорів ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест», де сприяв розробці українських нафтогазових родовищ.

2019 р. - закрив проєкт «HoldGroup24» через зайнятість навчанням та прагнення до кращих фінансових показників.

З 2021 р. - засновник та директор Cossack Capital (ТОВ «Козак Кепітал»).

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

2015 р. - практикант в Управлінні забезпечення міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України.

2016 р. - практикант в Головному управлінні Національної поліції у місті Києві.

2019 р. - менеджер зі збуту в ТОВ «Кузьминецька будівельна кераміка».

2020 р. - провідний спеціаліст Першого відділу досліджень і розслідувань в Північному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

З 2024 р. - менеджер проєктів в благодійній організації «Благодійний фонд «БГВ».

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Автор наукових статей, зокрема в журналах, рецензованих Scopus.

2021 р. - опубліковано наукову статтю «Аналіз та пропозиції щодо розвитку Української Держави та Нації шляхом втілення Козацької Ідеї» у науково-публіцистичному журналі «Зовнішні Справи». Дана стаття фактично є програмою Козацької гвардії України, яка включає аналітичну роботу з визначення актуальних проблем українського суспільства та держави, а також потенційні шляхи їх вирішення.

НАГОРОДИ
 • Орден «Лицар Вітчизни» III ступеня від міжнародного об’єднання громадян «Асамблея ділових кіл»
 • Орден «Лицар Хреста Преображення» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Орден «Іван Богун» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Медаль «Богдан Хмельницький» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Почесний знак «За активну міжнародну діяльність» від міжнародної громадської організації «Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації»
 • Орден «Покрови Пресвятої Богородиці» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Медаль «За гідність та патріотизм» від громадської організації «Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна» за представленням командира в/ч А4081
 • Відзнака «За співдружність» від благодійної організації «Фонд ветеранів військової розвідки»
 • Медаль «За взаємодію» від благодійної організації «Фонд ветеранів військової розвідки»
 • Відзнака «Командира» від 125 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України, в/ч А7381
 • Почесний знак «За співпрацю» від Національної гвардії України
РАНГИ
 • Державний службовець IX рангу
КОНТАКТИ
oleksandr.chernysh.ua@gmail.com

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ

Україна, 01021, м. Київ,
Кловський узвіз, 7, офіс 70