БІОГРАФІЯ

ОСВІТА
У 2014 р. завершив навчання в Ліцеї міжнародних відносин № 51 із золотою медаллю. З 2015 р. до 2020 р. навчався в Англії, де спочатку закінчив Bellerbys College, а згодом отримав ступінь бакалавра з міжнародного бізнес менеджменту в Anglia Ruskin University. Далі продовжив навчання у Київському національному університеті будівництва та архітектури, де отримав ступінь магістра з менеджменту та наразі є аспірантом.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Кар'єру громадського діяча та волонтера розпочав у 2017 р. зі створення ГО «Інноваційна Україна», в якій зібрав однодумців та реалізував перші соціальні та благодійні проєкти. У 2021 р. залишив керівну посаду через зміну напрямку діяльності. У 2020 – 2021 рр. був членом Козацької територіальної оборони, звідки і прийшла ідея створити власний козацький рух, а також у 2020 р. увійшов до складу членів Об’єднання громадських формувань України з охорони громадського порядку і державного кордону, в діяльності якого брав участь до 2023 р. З 2021 р. до 2024 р. входив до складу членів Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації, а також у 2021 р. заснував військово-патріотичну організацію Козацька гвардія України, в якій його було обрано на посаду Верховного Отамана. Організація та її члени реалізували чимало різноманітних проєктів та наразі приймають участь в допомозі Україні в ході російсько-української війни. У 2022 р. вступив у ряди добровольців до Добровольчого формування № 1 Борщагівської сільської територіальної громади «Петропавлівський», де сприяв обороні м. Києва та супроводжував вантажі спеціального призначення. З 2023 р. є членом Національної спілки журналістів України та наразі бере участь у діяльності декількох інших громадських формувань. У 2024 р. став автором та директором Society Development Academy.

ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

У 2017 р. заснував свій перший бізнес-проєкт HoldGroup24, в який входило декілька брендів з різних галузей діяльності. У 2018 р. підприємство отримало нагороду «Вибір України 2018» від Міжнародної асоціації конгресів та конференцій. Але у 2019 р. вирішив завершити дану діяльність через зайнятість навчанням та прагнення до кращих фінансових показників. Також у 2018 р. увійшов до складу членів Ради директорів ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест», де сприяв розробці українських нафтогазових родовищ до 2020 р. А у 2021 р. завдяки зібраному колу однодумців заснував Cossack Capital (ТОВ «Козак Кепітал»), який став першим козацьким комерційним проєктом.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
Навички державного службовця отримав у 2015 р. завдяки практиці в Управлінні забезпечення міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України, а у 2016 р. в Головному управлінні Національної поліції у місті Києві. У 2020 р. працював на посаді провідного спеціаліста Першого відділу досліджень і розслідувань в Північному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Автор декількох наукових статей, зокрема статті «Аналіз та пропозиції щодо розвитку Української Держави та Нації шляхом втілення Козацької Ідеї», яку в 2021 р. було опубліковано у науково-публіцистичному журналі «Зовнішні Справи». Дана стаття фактично є програмою Козацької гвардії України, яка включає аналітичну роботу з визначення актуальних проблем українського суспільства та держави, а також потенційні шляхи їх вирішення.
НАГОРОДИ
 • Орден «Лицар Вітчизни» III ступеня від міжнародного об’єднання громадян «Асамблея ділових кіл»
 • Орден «Лицар Хреста Преображення» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Орден «Іван Богун» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Медаль «Богдан Хмельницький» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Почесний знак «За активну міжнародну діяльність» від міжнародної громадської організації «Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації»
 • Орден «Покрови Пресвятої Богородиці» від міжнародної оборонно-масової і громадсько-патріотичної організації «Козацтво України»
 • Медаль «За гідність та патріотизм» від громадської організації «Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна» за представленням командира в/ч А4081
 • Відзнака «За співдружність» від благодійної організації «Фонд ветеранів військової розвідки»
 • Медаль «За взаємодію» від благодійної організації «Фонд ветеранів військової розвідки»
 • Відзнака «Командира» від 125 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України, в/ч А7381
 • Почесний знак «За співпрацю» від Національної гвардії України
РАНГИ
 • Державний службовець IX рангу
КОНТАКТИ
oleksandr.chernysh.ua@gmail.com

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ

Україна, 01021, м. Київ,
Кловський узвіз, 7, офіс 70